DUYURULAR

Başkanın Mesajı

Değerli dostlar,

2002 yılında, sayın Fahrettin SELÇİK önderliğinde kurulan Kemalpaşa sanayici ve iş insanları derneği, varlığını her geçen gün yücelterek bugünlere kadar gelmiştir. Derneğimiz, her dönemde, değerli sanayicilerimiz başkanlığında gerek sanayi bölgemizdeki kuruluşlara gerekse Kemalpaşa halkına sayısız hizmette bulunmuştur ve bulunmaya devam edecektir.

İş dünyasında, kadına verilen önemin her geçen gün biraz daha arttığı günümüzde, siz değerli sanayicilerimizin destekleriyle, KESİAD’ın 10. ve ilk kadın Başkanı olarak bayrağı devralmaktan onur duyuyorum. Devraldığımız bayrağı, daha yukarılara taşımak zorunda olmanın sorumluluğu ve bilinciyle çıktığımız bu yolda, genç, dinamik, mesleğinde başarılı ve iyi eğitim almış takım arkadaşlarımla birlikte, siz değerli sanayici dostlarımızın, birbirleri arasındaki dayanışma ve iletişimini arttırmak, sıkıntılarına ve ihtiyaçlarına çözüm olmak, daha fazla sanayici dostumuza ulaşabilmek ve bulunduğumuz Kemalpaşa bölgesi halkına fayda sağlayabilmek, öncelikli hedeflerimiz arasında olacaktır. Kemalpaşa bölgesi yerel yönetimleri ve resmî kurumlarıyla olan iş birliği ve ortak projelerimizi, geçmiş dönemlerde olduğu gibi daha da arttırarak devam ettireceğiz. Şehrimizdeki ve bölgemizdeki, sosyal ve ekonomik gelişmelerde, tüm üyelerimizle birlikte aktif ve etkin rol almak için çalışacağız. Globalleşen dünyanın yoğun ve hareketli gündemi içerisinde, iç ve dış ticaretin geliştirilmesi hedefiyle, uluslararası kuruluşlar ve meslek örgütleri ile iş birlikleri yaparak, bölgemiz sanayicilerine yeni iş sahaları açmak için çalışacağız.   Değerli sanayicilerimizin fikirlerinden, duayen sanayicilerimizin tecrübelerinden faydalanabilmek amacıyla, sık sık paylaşım etkinlikleri düzenlemeyi planlamaktayız.

Başarılı ve güçlü bir sanayi bölgesi olabilmenin en önemli gerekliliği, etkin liderler ve başarılı çalışan sayısının arttırılmasıdır.  Bölgemiz sanayicilerinin ve çalışan personelimizin ihtiyaçları doğrultusunda, mesleki ve kişisel eğitimler planlayarak, bölgemizdeki nitelikli personel sayısını arttırmayı hedefliyoruz.      Sayın Prof. Dr. Coşkun KÜÇÜKÖZMEN koordinatörlüğünde, Türkiye ve Dünya ekonomisini yakından takip etmenin yanı sıra, süre gelen gelişmeleri, lehimize çevirebileceğimiz etkin kararlar almanın yollarını, birlikte arayacağız.

Kemalpaşa Organize sanayi bölgesini ve sanayicilerimizi, daha iyi tanıtabilmek adına, sosyal medya ve basın iletişim araçlarını daha aktif olarak kullanacağız.

Tüm bu projeleri gerçekleştirirken, birlikte yol alacağımız, kendi alanlarında lider üyelerden oluşan, bir ekibe sahip olmanın mutluluğu içerisindeyim. Yönetim kurulumuzun, içerisinde 4 kadın üyenin bulunması ve bölgemizin geleceğine yön verecek genç liderlerden oluşması, derneğimiz adına büyük umut vaat etmektedir. Gelecek yıllara, güçlü ve etkin bir KESİAD bırakmak adına, azimle ve kararlılıkla var gücümüzle çalışacağız.

Değerli dostlarım, yukarıda aktarmaya çalıştığım ve katkılarınızla çok daha güçlü ve içeriği zengin çalışmalara imza atmak için çaba sarf edeceğimiz bu dönemde, şüphesiz en büyük destek ve gücü sizlerden alacağız.

Daha güçlü bir KESİAD için hep birlikte…

 

IP Adresiniz (92.42.38.45) kayıt edilmiştir.