DUYURULAR

Başkanın Mesajı

 

Değerli üyelerimiz ve sanayici dostlarımız,2016 yılının ilk ayında KESİAD Bayrağını devir almış olmanın büyük heyecanı ile hepinizi saygıyla selamlıyorum.
Yeni dönem başkanı olarak öncelikle KESİAD Kurucu Başkanımız Fahrettin Selçik ve geçmiş dönem başkanlarımızın hepsine KESİAD’a yaptıkları güzel katkılarından dolayı çok teşekkür ederim.
Ne mutlu ki kurulduğu yıldan beri Kesiad ailesinin bir ferdi olarak geçmiş dönem başkanlarımızın hepsiyle çalışma şansına sahip oldum. Ve bugün her dönem görev almanın yanı sıra her başkanımızdan ayrı bir tecrübe ayrı bir deneyim kazanan kişi olmanın hazzını yaşıyorum.
Biliyoruz ki; Sivil Toplum Kuruluşlarının yönetimler üzerindeki etkinliği, o ülkeleri daha çağdaş ve demokratik hale getirmektedir.
Bir STK üyesi olarak öncelikli amacımız, daha çok sanayici arkadaşlarımıza ulaşarak KESİAD ailesini büyütmek ve bu güçle gerek sosyal sorumluluk projelerimizle halkımıza destek olmayı gerekse birbirini tanıyan ve birbirine destek olan inovasyona açık sanayi toplumu olmak hedefimizdir.
Ben bu dönemdeki yönetim,Denetim Kurulu asil ve yedek üyelerinin hepsine yeni dönemde benimle birlikte çalışma heyecanı içinde olmalarından dolayı teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum. Ayrıca bize destek veren bütün üyelerimiz ve sanayicilerimize de çok teşekkür eder, birlikte yeni projelerimize imza atmak dileğiyle saygılarımı sunarım.

 

KESİAD Yönetim Kurulu Başkanı

Zeki YÖNDEM

IP Adresiniz (54.161.108.58) kayıt edilmiştir.