DUYURULAR

Başkanın Mesajı

Değerli Sanayici Dostlarım, sevgili KESİAD üyeleri,

2002 yılında kurulan KESİAD’ımızın 9. başkanı olarak öncelikle sizleri saygı ile selamlıyorum. 8. başkanımız Zeki Yöndem’den devraldığım bu önemli makama layık olmak, KESİAD’ı daha da büyütmek için önceki başkanlarımızın hep yukarıya taşıdığı çıtayı yükseltmenin ana motivasyon kaynağım olacağını tüm açıklıkla söylemeyi görev biliyorum.

KESİAD’da başkanlık son derece ağırlığı olan, aynı zamanda taşıması özveri ve çaba gerektiren çok değerli bir makam. Özellikle Kemalpaşa’daki sanayicileri kucaklama, KOSBİ bünyesindeki sanayicilerin sesi olma yolunda çok fazla emek isteyen bir koltuk KESİAD başkanlık koltuğu. Sizlerin desteği ile bu zorlu görevin altından kalkacağıma, KESİAD’ı daha iyi yerlere getireceğime ise inanıcım sonsuz. Bu sebeple yeni dönemde kapsamlı çalışmalar yapacağımızın, önemli atılımlar gerçekleştireceğimizin müjdesini ve sözünü veriyorum.

Bu dönemin ilk ilk icraatı olarak ise ismimizdeki “iş adamları” ibaresini “iş insanları” olarak değiştirerek, iş dernekleri arasında kadınları şeklen bile olsa yok sayan durumu kendi adımıza değiştirdik. Bunu TÜSİAD’dan sonra ivedilikle yapan derneklerden biri olarak bu duyarlılığınızdan dolayı siz dernek üyelerimize teşekkür ediyorum. Bu vesile ile yeni dönemde daha fazla iş kadınını aramızda görmeyi umuyor ve diliyoruz.

Saygıdeğer sanayiciler,

KESİAD’ın en önemli görevinin özellikle Kemalpaşalı sanayicilerin sorunlarını gündeme taşımak ve onlara çözüm bulma yolunda sinerji yaratmak olduğunun bilinciyle çok çalışacağız. Bu anlamda bir arada olmak, ortak hareket etmek, dernek üyeliğinin ötesinde fiilen de yan yana olmak son derece önemli. Bu yeni dönemde KESİAD olarak daha sık bir araya gelmeyi sağlayacak ortamları yaratmakta üstümüze düşeni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Genç ve dinamik bir yönetim ile KESİAD’ın bu dönemde atılım yapacağını hep beraber göreceğiz ve bu dönemde yapacağımız hamlelerde siz üyelerimizin desteğini arkamızda hissetmek son derece önemli. Bu konuda vereceğiniz destekten kuşkumun olmadığını söyleyerek sözlerime son verirken, bu anlamda sizlere tekrar saygılarımı sunuyor, esenlikler diliyorum.

 

Haluk Meriç
KESİAD Yönetim Kurulu Başkanı

 

IP Adresiniz (3.83.32.171) kayıt edilmiştir.