DUYURULAR

Başkanın Mesajı

Değerli dostlarım;

Şubat ayı içerisinde gerçekleşen genel kurulumuz ile kıymetli dostum Mutlu Can GÜNEL liderliğinle çok keyifli ve verimli geçen bir dönemi kapattık, ve bizler KESİAD 12. Dönem Yönetim Kurulu olarak bayrağımızı devraldık. 

Öncelikle geçtiğimiz günlerde 22. Yaşını kutladığımız derneğimizin hep başarılarla dolu yolculuğunda öncülük etmiş değerli başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerimize minnettarlığımı ifade etmek istiyorum. Onların örnek liderlikleri sayesinde KESİAD’ımız bugün her mecrada övgüyle bahsedilen, yürüttüğü verimli projeleriyle sayısız kişinin hayatına dokunan örnek bir sivil toplum kuruluşu haline gelmiştir. 

Aynı zamanda, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’e de şükranlarımı sunmak istiyorum. O’nun vizyonu, ülkemize ve iş dünyamıza büyük bir miras bıraktı. Onun ilkeleri doğrultusunda hareket etmek, bizim için bir onurdur ve sorumluluğumuzun farkındayız.

Geçmişteki başarıların ışığında, derneğimizin geleceğini şekillendirmek için görevi devralırken sizlerin desteği ve iş birliğiyle, derneğimizi daha da ileriye taşımak için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızı ifade etmek isterim.

Yeni dönemde, derneğimizin misyonunu daha da güçlendirmek, üyelerimizin ihtiyaçlarına daha iyi yanıt verebilmek ve üyelerimizin iş dünyasındaki değişen dinamiklere uyum sağlamalarına destek olmak için kararlı bir şekilde çalışacağız.

Öncelikli hedefimiz, üyelerimizin iş ortamlarında daha verimli ve sektörlerinde rekabetçi olmalarına destek olacak, onlara ilham verecek etkinlikler düzenlemek ve birlikteliğimizi güçlendirmek olacaktır. Eğitim programları, networking- ağ oluşturma etkinlikleri ve sektörel geziler gibi faaliyetlerle üyelerimizin profesyonel gelişimine katkı sağlamak ve birlikte iş yapabilme, dernek içerisinde bir üyemizin ürettiği ürünü ya da hizmeti diğer bir üyemizin işini geliştirmesine katkı sağlayacak bir atmosfer oluşturma hedefi yine dönemimizin ana uğraşlarından olacaktır.

Ayrıca, derneğimizin değerlerini koruyacak ve daha da ileriye taşıyacak projeleri hayata geçirmek, toplumsal sorumluluğumuzu yerine getirmek için enerjimizi harcayacağız.

Ancak bu büyük hedeflere ulaşmamızın yalnızca büyük bir takım olarak hareket etmemiz durumunda gerçekleşebileceğini, farklı bakış açısı ve deneyimlerin daha yaratıcı ve daha yenilikçi projeler üretmemizin temel lokomotifi olduğunu biliyoruz. 

Dolayısıyla, 12. Dönem yönetim kurulu olarak her bir üyemizin katkısını çok önemsediğimizi ve iş birliği yapma konusundaki heyecanımızı vurgulamak istiyorum. 

Derneğimizin geleceği için bizlere verdiğiniz destek için hepinize teşekkür ediyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum. 

İyi ki KESİAD’ımız var!

IP Adresiniz (20.169.168.224) kayıt edilmiştir.